Kŕmenie akváriových rýb

 

 

 

 

 

 

 

Automatické kŕmidlo EHEIM
Mať milé susedy je pekná vec. Ale naozaj chcete zveriť svoje akvárium počas Vašej dovolenky niekomu, kto sa v tejto problematike vôbec nevyzná? Máme pre Vás lepšie riešenie:

Automatické kŕmidlo EHEIM zabezpečí pravidelné kŕmenie Vašich rýb, automatický dávkovač hnojiva EHEIM dodá Vašim rastlinám všetko, čo potrebujú, a vonkajšie a vnútorné filtre EHEIM osadené správnymi filtračnými médiami sa postarajú o dlhodobo priezračnú a zdravú vodu pre Vaše ryby.

Môžete si tak v pokoji vychutnávať najkrajšie týždne roka. Doma je všetko v poriadku. Samozrejme existujú aj ďalšie problémy, ako je napríklad zalievanie kvetov, ovšem to už je iná otázka.

Kompaktné automatické kŕmidlo EHEIM je poháňané batériami, ktoré sú súčasťou balenia. Aktívne ventilovaný zásobník na krmivo sa postará o to, aby krmivo zostalo suché až do poslednej vločky. Pomocou zrozumiteľného programovania určíte, kedy obyvateľia Vášho akvária "pozvete k stolu". Programovanie umožňuje tiež uvoľnenie dvojitej dávky krmív. Jednoduchým stlačením tlačidla je možné kedykoľvek dopriať rybám "desiatu". Varovný systém Vás v pravý čas informuje ak začnú dochádzať batérie. Objem kŕmidlá je cca 100 ml.

Novinka: tlačidlá sú teraz chránené pred vystrekujúcou vodou.

Novinka: vrátane držiaku pre neprikrytá akváriá a teráriá. Vhodné aj pre nanoakváriá.

Automatické kŕmidlo TWIN
Nové automatické kŕmidlo od EHEIMu

-   2 oddelené zásobníky na granulované krmivo, tyčinky, pelety, vločky, každý zásobník je možno naprogramovať individuálne

-      Objem: 2x80 ml

-     Možno kŕmiť paralelne 2 druhy krmív, výhoda spočíva v perfektnom pokrytiu všetkých obyvateľov akvária vo všetkých jeho zónach

-       Zásobník je ventilovaný

-       Funkcia náhodného kŕmenia pre simuláciu prírodných podmienok

-       Veľký displej

-       Vrátane batérií


 

Ako sa starať o akvárium v období dovolenky?

Informácie ako sa správne starať o akvárium v období dovolenky, nájdete na našich internetových stránkach www.macenauer.cz v sekcii Magazín, Technika.